Parteneri de încredere foarte serioși, punctuali și ajută fără probleme la încărcarea și descărcarea mărfii. Sunt foarte atenți ca marfa să ajungă în siguranță la destinație. Foarte încântat de colaborare.
Lucian Scherman tarafından verilen niteleme
7 Mart 2026, 17:39
5
Comunicare foarte buna si coletul a ajuns repede ! Foarte multumit !
Totul a decurs perfect.
Suntem foarte mulțumiți de felul în care am comunicat cu dispecerul și apoi cu șoferul.
La fel, suntem f. mulțumiți cum a decurs ridicarea și livrarea coletului.
Au dat dovadă de profesionalism și de promptitudine.
Pe baza experienței noastre, îi putem recomanda cu căldură. 👍🏻
Neprofesionisti. Marfa nu se livrează la adresa indicata în anunț. În plus, șoferul a adoptat un ton nepotrivit în discuția telefonică, ceea ce nu este acceptabil într-o colaborare profesională.
Trebuia sa incarce un palet vineri, nu a mai ajuns, a promis ca il preia luni dimineata, nu a mai ajuns.
Nu mai raspunde la telefon nici soferul nici dispecerul. Aveti mare grija.